“Faleminderit Allah, kam gjithçka që dua”, Shpat Kasapi i lumtur pranë familjes së tij

Këngëtari i mirënjohur, Shpat Kasapi është një prej këngëtarëve më të dashur të skenës shqiptare.

Para pak muajsh ai u bë baba për herë të parë, dhe kjo gjë si duket ia zbukuroi jetën atij, shkruan kosovarja.

Në rrjetet sociale ai qëndron aktiv duke postuar fotografi bashkë me bashkëshorten dhe djalin e tyre.

Së fundmi, ka ndarë imazhe ku edhe ka falënderuar zotin për familjen e tij.

“Faleminderit Allah, kam gjithçka që dua”– ka shkruar ai.