Festa të shthurura ngjitur me njëri-tjetrin, për këta të rinj koronavirusi ka “vdekur” (FOTO)

Celebrity SAS: Who Dares Wins star Joey Essex hallucinated during brutal interrogation

Celebrity SAS: Who Dares Wins star Joey Essex hallucinated during brutal interrogationEdhe pse SHBA është vatra më e madhe e koronavirusit në botë, të rinjve duket se nuk u intereson ky fakt, por vijojnë të pashqetësuar festat e tyre të shthurura!

Ato janë parë duke “pushtuar” baret pranë plazheve në Missouri, duke mos respektuar distancimin social dhe tepruar jo pak me alkoolin. Pikërisht kjo tablo, ka bërë që autoritetet të shqetësohen dhe të të frikësohen se mos këto skenare, janë një burim i mundshëm infektimi me COVID-19.

Megjithëse e pranishme në festë, Jodi Kins, u shpreh e shqetësuar për atë ç’ka ndodhi atje, madje e cilësoi si një mjedis shumë të pakujdesshëm.

Kur shkuam në festë, fjalët e mia të para ishin, o zot çfarë është kjo. Distancimi social nuk ekzistonte. Megjithatë të gjithë dukeshin sikur po e shijonin këtë gjë. Ishte një mjedis shumë i pakujdesshëm”, tha Jodi.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !