Fifit i ndodh e papritura

Fifi, padyshim është njëra nga artiset më unike në skenën muzikore.

Ani pse ka kohë të gjatë që po sjellë këngë e hite të reja, ajo vazhdon të korrë sukseset ka do që shkon, shkruan ORAinfo.

Përveç që është e kërkuar shumë në Kosovë dhe Shqipëri, këngët e Fifit janë të dëgjuara ngado që shkel këmba e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur në një koncert në Shkup, ku i ka ndodhur një e papritur. Në mes të skenës, k filluar shiu, mirëpo performancën e saj ajo nuk e ka ndaluar. Fifi është një artiste e vërtetë./ORAinfo/

Fifi, padyshim është njëra nga artiset më unike në skenën muzikore.

Ani pse ka kohë të gjatë që po sjellë këngë e hite të reja, ajo vazhdon të korrë sukseset ka do që shkon, shkruan ORAinfo.

Përveç që është e kërkuar shumë në Kosovë dhe Shqipëri, këngët e Fifit janë të dëgjuara ngado që shkel këmba e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur në një koncert në Shkup, ku i ka ndodhur një e papritur. Në mes të skenës, k filluar shiu, mirëpo performancën e saj ajo nuk e ka ndaluar. Fifi është një artiste e vërtetë./ORAinfo/