Home / SHOWBIZ / Fjalë emocionuese për babin e tij
Fjalë emocionuese për babin e tij

Fjalë emocionuese për babin e tij

Fjalë emocionuese për babin e tij

Këto janë fjalët e Bleros për babain e tij.

Këngëtari Blero ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme muzikore.

Por, krahas kësaj ai ka edhe një jetë të lumtur familjare teksa nuk mungojnë imazhet e ndryshme që publikon përkrah tyre në rrjetet sociale.

Së fundi, Blero ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e tij.

“Babai im, heroi im”, ka shkruar Blero në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë që Blero javë më parë solli një projektin muzikor ‘6 copë jetë’ në të cilin përfshiu 6 këngë të reja, ndërsa këtë vit ai pritet të kurorëzoj dashurinë e tij me modelen, Afrona Dika.

Fjalë emocionuese për babin e tij

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 14, 2019 11:34 am ne link https://kosovatoday.com/?p=459888
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Fjalë emocionuese për babin e tij Fjalë emocionuese për babin e tijRating: 4.8