Frikë te PSG, kjo është arsyeja

Lazio merr lajmin e zi, po largohet super-lojtari

Paris Saint-Germain këtë të mërkurë do të udhëtojë drejt Anglisë për të sfiduar Manchester Cityn, në kuadër të ditës së 5-të të fazës së grupeve të Champions League.

Ndeshja më stadiumin Etihad që mund të jetë vendimtar në garën për vendin e parë në Grupin 1, aktualisht i zënë nga Cityzen.

Dhe ndërsa Mauricio Pochettino, për të ardhmen e të cilit është folur në orët e fundit, shpreson të jetë në gjendje të mbështetet në treshen e tij Mbappé-Neymar-Messi për të marrë tre pikë,përcjell ORAinfo.

Lazio merr lajmin e zi, po largohet super-lojtari

Por, RMC Sport zbulon këtë të hënë se Kylian Mbappé (22 vjeç ) ka munguar në seancën e stërvitjes kolektive në mëngjes. Megjithatë media është qetësuese: francezi duket i sëmurë dhe situata nuk është më shqetësuese se kaq./ORAinfo/

Lajme me shume...