Gjashtë nxënës të shkollës fillore në mesin e viktimave, ndërpritet mësimi

Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti me këngë të re

Nga tragjedia e cila ndodhi në Bullgari, kanë mbetur të vdekur edhe 6 nxënës të shkollës fillore “Ismail Qemaili”, shkruan Alsat.

Ata ishin në udhëtim me familjarët e tyre.

Sipas informatave të Alsat, tashmë shkolla fillore “Ismail Qemaili” ka ndërprerë mësimin, për shkak të rastit që ka ndodhur.

Në vendin e ngjarjes mbetën të vdekur 46 persona dhe 7 të lënduar.

Lajme me shume...