Gjoksi gjigant gati po ja ‘shqyen’ këtë fustan Marina Vjollcës

SHBA, autori i vrasjes së 10 persona një 18-vjeçar i bardhë, dyshohet për motive racore

Marina Vjollca, është njëra nga moderaret më të dashura për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e ekraneve, e gjithmonë është munduar që ta dhurojë më të mirën për publikun e saj besnik, shkruan ORAinfo.

Tani, Marina është duke jetuar ditët më të bukura të jetës së saj, pasi e gjithë koha e saj i përkushtohet rritjes dhe përkujdesjes së vajzës së saj, Marget.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë e me stil, gjoksi gjigant i Marinës bie në sy.

Në këtë veshje gjoksi i saj gati po ‘shpërthen’. /ORAinfo/

SHBA, autori i vrasjes së 10 persona një 18-vjeçar i bardhë, dyshohet për motive racore

SHBA, autori i vrasjes së 10 persona një 18-vjeçar i bardhë, dyshohet për motive racore

SHBA, autori i vrasjes së 10 persona një 18-vjeçar i bardhë, dyshohet për motive racore