Graniti fillon përgaditjet për vitin e ri, kështu i befason vajzat

Mësoni detaje për variantin e ri të koronavirusit që po shqetëson botën

Leonita ndan momentin kur Graniti rregullon bredhin bashkë me vajzat.

Leonita dhe Graniti janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja përmes imazheve të shumta që publikojnë për ndjekësit, shpeshherë kalojnë në lajm, shkruan Kosovarja.

Në një imazh që ka publikuar ajo së fundmi, shihet Graniti duke dekoruar bredhin bashkë me vajzat.

Sigurisht, ai këtë përkushtim e ka vetëm që t’ua plotësoj dëshirën atyre.

Ja shikojeni, sa bukur duket ambienti.

Mësoni detaje për variantin e ri të koronavirusit që po shqetëson botën

Lajme me shume...