Grimerja e ka transformuar në pamje Mimoza Kryeziun!

Bjellorusia vendos trupat speciale në kufi me Ukrainën

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Por, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza sot ka publikuar një foto sapo ka dal nga frizerka.

E grimosur me shije dhe me flokë të rregulluara me stil, Mimoza është transformuar në pamje.

Edhe pse ka kaluar të 50-tat, Mimoza rivalizon 20 vjeçaret me këtë pamje. /ORAinfo/

Bjellorusia vendos trupat speciale në kufi me Ukrainën