Gruaja e burri i bëjnë për spital policët brenda stacionit në Fushë Kosovë

I bëjnë për spital policët brenda stacionit në Fushë Kosovë

Një burrë dhe një grua janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje pasi kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor në stacionin e policisë.

Rasti ka ndodhur mesditën e së premtes, ku dy qifti ka sulmuar dy pjesëtarë të forcave të rendit, brenda stacionit të policor në Fushë Kosovë.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, njofton policia.

Lajme me shume...