Hotelet luksoze që do hapen pas COVID-19 (Foto)

Mrekullia/ Pas gjysmë shekulli, dunat spanjolle nuk kanë asnjë gjurmë këmbësh (FOTO)

Mrekullia/ Pas gjysmë shekulli, dunat spanjolle nuk kanë asnjë gjurmë këmbësh (FOTO)

Efektet e pandemisë COVID-19 do të ndihen për një kohë të gjate, sidomos në ekonomi. Do të duhet gjithashtu shumë kohë para se turistët të shkojnë përsëri në pushime.

Sidoqoftë, jo të gjithë janë pesimistë për të ardhmen e industrisë së udhëtimeve. Disa hotele luksoze janë ende në rrugën e duhur për t’u hapur në pjesën e fundit të vitit 2020.

Më poshtë jo ju tregojmë disa prej tyre dhe janë vërtetë magjikë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !