Ishte në prag të vdekjes nga kanceri, ja si duket sot Rubi

Barbara Mori, është padyshim njëra nga aktoret më të dashura latine.

Ani pse ka kohë të gjatë në botën e serialit dhe filmit, Barabara për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e Rubit, shkruan ORAinfo.

Seriali bëri bujë të madhe pasi trajtoi një temë shumë delkate, e përkundër rolit negativ që kishte, Rubi rrëmbeu vëmendjen e shumë adhuruesve anë e mbanë botës.

Ajo, për një kohë të gjatë vuajti nga një sëmundje të rëndë të kancerit, por e kaloi me shumë vështirësi.

Sot, ajo duket në top formë ani pse është 44 vjeçare./ORAinfo/