Ja kush janë dy femrat që e penguan fjalimin e kryeministri Hotit

Blero po vjen me një super këngë, publikohen disa pamje interesanteNjë incident ka ndodhur gjatë tryezës së organizuar nga KDI, e ku ishte duke folur kryeministri Hoti.

Dy zyrtaret e Partisë Social Demokrate, Teuta Rrusta dhe Natyrë Kuci kanë penguar fjalimin e kryeministri, Avdullah Hoti, të organizuar nga KDI-ja – për dialogun.

Sipas tyre, shef i Ekzekutivit duhet t’u dal në mbrojtje grave/femrave në Republikë.

“Dhuna në familje. Për këtë arsye, grave ju cenohen të drejtat. Pse dialogu është më i rëndësishëm se jeta e grave. Bëni veprime konkrete”, ishte kërkesa e tyre.

Ndërsa, Hoti reagoi me qetësi ndaj fishkëllimave të tyre.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !