Ja sa persona janë infektuar në Shqipëri në 24 orët e fundit

‘Sugari’ i familjes e ka ditëlindjen, kështu e uron Lulja

Konfirmohen shtatë raste të reja me Covid-19 në Shqipëri, në total 789 të infektuar.

Ka shkuar në 789 numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri, gjatë orëve të fundit janë konfirmuar edhe 7 raste pozitivë.

Nga rastet e reja, 5 janë regjistruar në Tiranë, 1 në Krujë dhe 1 në Kukës.

Momentalisht 239 pacientë janë aktivë me koronavirus, ku pjesa më e madhe e tyre nuk ka nevojë për trajtim spitalor.

Në dy spitalet Covid janë të shtruar 31 pacientë ku 7 prej tyre ndodhen në terapi intensive.

Numri i viktimave nga Covid-19 në vendin tonë mbetet në 30.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !