Ju kujtohet Tea nga Përputhen, sa shumë është dobësuar

Tea Trifoni, ishte njëra nga ish-konkurrentet e Përputhen.

Ajo ishte pjesëmarrëse në sezonin e dytë e atij formati, ku qysh në paraqitjen e saj mori vëmendjen me shkathtësinë e saj në të folur, shkruan ORAinfo.

Ani pse ajo kishte shumë takime me djem, nga ai emision ajo doli kinse e përputhur me Andi, ani pse ajo lidhje doli të jetë e rreme.

Që nga ajo kohë, ajo disi është larguar nga mediat dhe po shijon ditët e saj të përditshme. Së fundmi ajo ka bërë ndryshme të mëdha në pamje.

Shihet qartë se ajo ka humbur shumë kilogramë./ORAinfo/