Home / SHOWBIZ / Ju ‘shkrijnë’ me pamjen
Ju ‘shkrijnë’ me pamjen

Ju ‘shkrijnë’ me pamjen

Ju ‘shkrijnë’ me pamjen

Enis Bytyqi është një nga këngëtarët më të njohur të estradës kosovare.

Ai ka qenë aktivë sivjet me disa hite verore.

Ai është njëri ndër këngëtarët më të pashëm të estradës sonë, përcjell KosovaToday.

Nuk ka shumë kohë i dha fund beqarisë me bukuroshen Rinën, te cilët po gëzojnë një jetë të lumtur.

Së fundi ata kanë shkuar në një dasmë dhe nusja e Enisit është ajo që mori tërë vëmendjen./KosovaToday/

Ju ‘shkrijnë’ me pamjen

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 16, 2019 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=460128
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ju ‘shkrijnë’ me pamjen Ju ‘shkrijnë’ me pamjenRating: 4.8