Kështu u rregullua për bajram gruaja e Nexhat Osmanit

“Vettingu nuk është hakmarrje”/ Në Kosovë do të kopjojnë “modelin shqiptar”

Xhevahire Osmani mbetet një emër i dalluar në mediat rozë, duke qenë shpesh aktive me publikimet e saj.

Pasi që ka një stil të veçantë, ajo gjithmonë shfaqet me fustane të llojeve të ndryshme dhe duke qenë pjesë e faqes rozë.

E për festën e Fitër Bajramit ajo është kujdesur që të vishet me shumë stil.

E shfaqur në krahët e burri të saj, Nexhat Osmani dhe fëmijëve, ajo po duket një zonjë e vërtetë.

“Vettingu nuk është hakmarrje”/ Në Kosovë do të kopjojnë “modelin shqiptar”

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !