Këto pamje nuk i keni parë asnjëherë, momentet intime te Dagz dhe Einxhel

Publikohen pamje të reja nga momentet intime te Dagz dhe Einxhel.

Dyshja e Big Brother po kalojnë momente romantike së bashku.

Edhe pse të nominuar, Einxhel dhe Dagz nuk po e mendojnë shumë eliminimin, shkruan lajmi.net.

Ata kanë zgjedhur të kalojnë kohën së bashku në përqafimin e njëri-tjetrit duke mos i kursyer edhe puthjet.

Së fundmi, Einxhel dhe Dagz kanë fjetur sërish bashkë në suitë teksa edhe mëngjesi i ka zënë aty duke u përqafuar.

Ndryshe, të dy banorët bashkë me Ilirin janë të nominuar dhe nuk dihet se kush do ta lërë sonte shtëpinë.

Kujtojmë se, javën e kaluar u eliminua, Meridian Ramçaj i cili më pas vijoj me deklarata interesante rreth banorëve, gjithashtu edhe spektaklit.

Lajme me shume...