Kjo është gjendja shëndetësore e Danit pasi iu nënshtrua operimit të vendosjes së stendës

Kryeministri Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënësDani në formë të mirë shëndetësore pasi iu nënshtrua operimit të vendosjes së stendës. Ditë më parë, këngëtari i mirënjohur nga Peja, Ramadan Krasniqi – Dani, pas disa shqetësimeve të lehta shëndetësore i ishte dashur t’i nënshtrohej një trajtimi mjekësor – operimit të vendosjes së stendës. Megjithatë, ditën e djeshme (e premte) me rastin e festës së Kurban Bajramit, ishte djali i Danit, Andi, ai i cili përmes një postimi të ndarë në Facebook tregoi më shumë për gjendjen momentale të të atit. “Me babanë bashkë po dalim për një kafe, ju përshëndesim”, ka qenë përshkrimi krahas postimit të publikuar. Kryeministri Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës Në bazë të imazhit, krijuesi i shumë hiteve duket në gjendje të mirë shëndetësore pas intervenimit që bëri. Krahas postimit pranoi edhe urime e reagime të ndryshme, marrë parasysh admiruesit e muzikës së tij që tashmë numëron jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë. Ndonëse njihet si një prej artistëve më të kujdesshëm në ruajtjen e shëndetit, Dani edhe në njoftimin paraprak tregoi se përparësitë e tij shëndetësore kanë dalur: aktiviteti sportiv, mos pirja e duhanit dhe e alkoolit. Ramadan Krasniqi ndër tjerash po vazhdon punon dhe angazhimin në prurje të reja muzikore. Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !