Kur Roberti ishte pa muskuj dhe pak i njohur, publikohet fotoja para shumë vitesh

Robert Berisha tani është ndër këngëtarët me të njohur të trojet shqiptare.

Shumë vite më parë ai nisi karrierën si muzikant, ndërsa tani është kthyer edhe në një këngëtarë të suksesshëm.

Bëhet fjalë për Robert Berisha e që është mjaft i komentuar dhe vëmendjen marrin dhe postimet që bën në rrjetet sociale.

Këtë herë Roberti është kthyer prap në kohë duke sjellur një fotografi të para 10 vitesh, me më pak kile dhe me një model tjetër flokësh, Roberti duket shumë më ndryshe se sa sot.

Kujtojmë që pak javë më parë Roberti qëndrojë në karantinë për 14 ditë në qendrën e studentëve në Prishtinë pasi u kthye nga Amerika.

Qëndrimi i tij në konviktet e studentëve bëri zhurmë të madhe, por pas largimit Roberti ishte shprehur se po i mungon ai ambient.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !