Ky është momenti më i mirë në jetë për Vesa Lumës

Momenti më i mirë në jetë për Vesa Lumën është ky.

Dita kur një person bëhet prind, lehtë fiton statusin si dita më e lumtur e jetes.

Nuk ka se si të jetë ndryshe as për këngëtaren e dashur, Vesa Luma e cila që sot nisi përgatitjen për ditëlindjen e 4-t të vogëlushit të saj, Liani.

Liani nesër po mbush 4 vjet dhe Vesa Luma postoi një fotografi momentin kur ajo e kishte mbajtur në duar për herë të parë.

“Momenti më i mirë i jetës sime. Arritja ime më e madhe dhe arsyeja për jetë.” – shkruan ajo në foton që ndau në llogarinë e saj në Instagram.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !