LDK pritet të vendosin për emrin e zv.kryeministrit dhe 7 ministrave

1 Maji ndryshe/ Shumë vende pa protesta, në Athinë dalin me maska

Mblidhet LDK, pritet të vendosin për emrin e zv.kryeministrit dhe 7 ministrat.

Në selinë qendrore të Lidhjes Demokratike kanë filluar të mblidhen strukturat e partisë.

Sot gjatë ditës LDK’ja do të vendos për emrat që do të propozojnë për ministra, në seancën që është caktuar të mbahet nesër në ora 13:00.

Express merr vesh se sot në mbledhjen ku po marrin pjesë kryesia do të vendosen përfundimisht emrat e 7 ministrave që i merr LDK’ja me anë të marrëveshjes dhe emri i zëvendëskryeminsitrit

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !