Ledri izolohet në shtëpi me të dashurën, vijnë me këtë video intime

CNN: Trump nuk i reziston dot rolit prej provokatori

Ledri Vula është padyshim një prej këngëtarët më të pëlqyer kosovarë.

Këngët e tij janë pothuajse të gjitha hite të padiskutuara, përcjell ORAinfo.

Ledri është shumë i përfolur edhe për jetën private.

Së fundi ai ka zbuluar lidhjen e tij me Sara Hoxhën.

E çifti duket se tani janë izoluar në shtëpi me njëri-tjetrin dhe së fundi Sara ka publikuar një video interesante./ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !