Lirimi nuk po mund ta shoh qe sa ditë Lulën, me këto fjalë do t’ua këputë shpirtin

Lirimi dhe Lulja janë çifti që publiku filloi ta dojë për momentet e bukura që ndanin çdo ditë me ta.

Ata janë një nder çiftet që çdo herë kanë sjellë gjëra interesante nga jeta e tyre, duke u treguar pa komplekse e çdo herë vetvetja.

Por ka kohë që jeta e çiftit ka marrë një kahje tjetër, atë të dhimbjes.

Siç dihet Lulja është e diagnostikuar me leukemi e është duke vuajtur në shtretërit e spitaleve.

Bashkëshorti i saj Lirimi është ai i cili qe nga dita parë është parë çdo herë duke i dhënë mbështetje.

Postimet e tij janë ato që prekin thellë në zemër kushdo që e di apo mëson historinë e tyre.

Një postim të dhimbshëm postoi edhe sot.

Urojmë që Lulja të shërohet sa më shpejt.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !