Me lot në sy, pas shumë vitesh ylli i Milanit përshëndetet me ‘San Siron’

Sheiku që dështoi të blinte Newcastle, tani po synon ta blejë MilaninMes shumë emocioneve, Bonaventura përshëndetet me ‘San Siro’. Mesfushori italian, Bonaventura, ka luajtur mbrëmë ndeshjen e fundit si lojtar i skuadrës së Milan. Pas një dekade të kaluar me klubin ‘Rosoneri’, lojtari do të largohet gjatë kësaj vere, dhe kjo nuk ishte e lehtë aspak për të. Bonaventura mbeti i fundit në fushën e blertë, duke u përshëndetur me terrenin ku luajti këto vite. Në videon që po qarkullon në rrjetet sociale, lojtari shihet të ishte në emocione të mëdha.
Sheiku që dështoi të blinte Newcastle, tani po synon ta blejë Milanin pic.twitter.com/Yv4N7Qixe4 — TeamMilanAC (@TeamMilanAC) August 1, 2020
Lojtari ka Beneventon dhe Torinon si opsione më të mundshme për të vazhduar karrierën.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !