Mes lotësh e dhimbjesh varrosen burrë e grua që vdiqën tragjikisht në aksidentin në Podujevë

Kosovari nervozohet me çmimet në Shqipëri: Ndryshe çmimi në menu, ndryshe në faturë

Varrosen burrë e grua që vdiqën tragjikisht në aksidentin në Podujevë

Çifti mërgimtar, Shemsedin dhe Mervete Sopaj, janë varrosur në Malishevë, pasi vdiqën dje tragjikisht nga aksidenti në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Çifti Sopaj po ktheheshin në vendlindje kur ndodhi aksidenti tragjik, njofton Klankosova.tv.

Ata ishin bashkë me dy fëmijët e tyre të cilët kanë shpëtuar, dhe aktualisht po trajtohen në spital, njëri në Ortopedi e tjetri në Neurokirurgji.

Kosovari nervozohet me çmimet në Shqipëri: Ndryshe çmimi në menu, ndryshe në faturë