Mevlani kall Studion e Perputhjes me kengen “Lediana e bukur sikur zana” speciale per Ledianen !

Mevlani kall Studion e Perputhjes me kengen “Lediana e bukur sikur zana” speciale per Ledianen !
Në naten e sotme është publikuar takimi i parë i Ledianës me Mevlanin.
Ky i fundit e ka surprizuar Ledianën duke i dedikuar një këngë, të cilën e krijoi ai vetë me vargjet “Lediana e bukur sikur zana..”

Reagimi i Melises per kete ishte shume i ashper ndaqe Mevlani i ka thene se nuk te hedh posht asnjehere ku mori nje perqafim nga Melisa.
Melisa e ka menduar veten ne kete takim edhe e perjetoi shume keq.

Ne fakt : Kenga per Ledianen eshte nje histori e embel ne perputhje

Sidoqoft Mevlni doli fitues nga kjo kenge mori nje perqafim. Lediana eshte nje vajze shume me kembe ne toke dhe cdo veprim e ka te kontrolluar.
Mevlani duket se perfundimisht e vetmja vajze qe e pelqen eshte Lediana te tjerat i kan bere dalje.
– Sindi ne qetesi me Muratin.
– Tea qetesine me Andin
– Melisa qetesine me Atdheun
– Ana qetesine me Fatjonin.
Te tjeret vetem ne pritje, duket se perputhja tani po mer fundin mediatik sepse mardheniet mes femrave jane acaruar shume sa qe secila ka deklaruar pelqimin e tyre, e vetmja qe mund te ndryshon ne kete eshte Melisa sepse Atdheu nuk eshte se e ngroh shume me fjale vetem me perqafime.