Milan me super transferim nga Tottenham

Basha mbledh nesër Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar, pritet miratimi i Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetëAC Milan janë të interesuar për një mbrojtës krahu. Mbrojtësi i krahut të djathtë, Serge Aurier, i cili aktivizohet aktualisht me Tottenham Hotspur, ka zgjuar vëmendjen e ‘Rossoneri’. Sipas raportimeve të ‘Sky Sports’ Italy’, Aurier mund të kalojë te Milan gjatë verës, transmeton lajmi. Basha mbledh nesër Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar, pritet miratimi i Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetë Për të siguruar shërbimet e francezit, Milan duhet të heqin dorë nga kartoni i Davide Calabria ose Andrea Conti. Interesim për lojtarin ka shfaqur edhe skuadra franceze Monaco. Mbetet të shihet se a do të nis Milan ndonjë ofertë zyrtare drejt Tottenham për kartonin e Aurier.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !