Milan merr lajmin e madh!

Mourinhoi bën premtimin qesharak yllit të Romës, pasi i shënoi dy gola

Milani merr lajm fantastik, Maignan rikuperohet dhe pritet të jetë gati në fundjavë

Portieri i Milanit, Mike Maignan është afër rikthimit.Sipas mediave italiane, Maignan mund të jetë gati për ballafaqim që nga ndeshja e ardhshme ndaj Sassuolos.

Portieri francez pësoi një dëmtim në kyçin e dorës gjatë detyrës ndërkombëtare me Francën dhe ka humbur gjashtë ndeshjet e fundit në ligë.

Mourinhoi bën premtimin qesharak yllit të Romës, pasi i shënoi dy gola

Corriere della Sera raporton se 26-vjeçari po i afrohet një rikthimi dhe beson se ai mund të kthehet në fushë tashmë kundër Sassuolos këtë fundjavë.

Kirurgu që operoi kyçin e dorës së tij thuhet se i ka dhënë leje ish-yllit të Lille të rifillojë të luajë.

Lajme me shume...