Milani i gatshëm ta transferojë yllin e Realit


Milani të gatshëm të transferojnë yllin e Real Madrid.

AC Milan së fundmi duket se ka shprehur interesim për mesfushorin e Real Madrid, Isco Alarcon.

Sipas një raportimit të Don Balon, Rosonerët janë të gatshëm të transferojnë reprezentuesin spanjoll në San Siro.

28 vjeçari kohët e fundit nuk ka gjetur shumë hapësirë te Los Blancos këtë sezon dhe nuk duket se Zinedine Zidane mbështetet te lojtari.

Don Balon raporton gjithashtu se shuma që do të ofrojë Milani për lojtarin është 20 milion euro.

Më 2022, Isco do të përfundojë kontratën me Real Madrid kështu largimi i tij nga klubi është shumë i mundshëm.

AC Milan së fundmi duket se ka shprehur interesim për mesfushorin e Real Madrid, Isco Alcaron.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...