Momenti më emocionues i Marigona Krasniqit me babain

Marigona Kraniqi ndanë momentin më emocionues me babain.

Modejla Marigona Krasniqi edhe boksieri Robin Krasniqi para pak ditësh kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ajo po vazhdon të sjell imazhe nga dasma madhështore e tyre, por këtë herë zgjodhi momente me babin e saj, shkruan Kosovarja.

Imazhet ishin të shkqlyera të cilat reflektonin dashurinë e madhe për njëri tjetrin.

Robini dhe babi i Marigonës teksa po shtrëngonin duart, vërehej një emocion i madh në sytë e Marigonës.