Mos nxitoni të bëni plane për të shtunën, ky është parashikimi i motit


Parashikimi i motit për këtë të shtunë.

Gjatë ditës së nesërme pritet të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës vende-vende parashihen të shoqërohen me riga shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-9 m/s.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...