Ndahet nga jeta artistja e njohur shqiptare Hueyda El Saied

Bebe Rexha: Muzika më ka ndryshuar jetën dhe më ka ndihmuar të bëhem njeri më i mirë

Është ndarë parakohe nga jeta artisja e njohur shqiptare Hueyda El Saied.

Burime bëjnë me dije se artistja shqiptare, e cila prej disa kohësh ishte larguar jashtë vendit, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante.

Hueyda ka qenë një personazh shumë i dashur dhe karizmatik për të gjithë shqiptarët, dhe duket e pabesueshme lajmi që është shuar në moshën 46-vjeçare.

Prej disa vitesh Hyeda jetonte në Luksemburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj, me të cilin pak kohë më parë kishte lidhur edhe martesë.

Lajme me shume...