Ndeshja kundër Romës, Pioli publikon listën e lojtarëve që ka në dispozicion


Publikohet lista e lojtarëve, Bennacer dhe Mandzukic mungojnë ndaj Romës.

Milan do të përballet me Romën në kaudër të xhiros së 24-të të Serie A.

AC Milan ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen ndaj Romës, transmeton lajmi.net.

Në listën e të grumbulluarve, Ismael Bennacer dhe Mario Mandzukic nuk janë grumbulluar shkaku i lëndimeve të pësuara.

Përveç këtyre mungesave, Pioli do të ketë në dispozicion të gjithë skaudrën.

Portierë: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Tatarusanu.

Mbrojtës: Calabria, Dalot, Gabbia, Hernandez, Kalulu, Kjaer, Romagnoli, Tomori.

Mesfushorë: Çalhanoglu, Castillejo, Diaz, Hauge, Kessie, Krunic, Meite, Saelemaekers, Tonali.

Sulmues: Ibrahimović, Leao, Rebic


Mundesia me shume...
Pamje me shume...