Ndryshon pamjen Mikela, kaq tërheqëse po duket

Mikela Pupa, është njëra nga konkurrentet më të spikatura në emisionin “Përputhen”.

Që me hyrjen e saj, ajo me sharmin dhe shkathtësitë arriti që të i bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Ani pse nuk ka gjetur ende dashurinë, Mikela po vazhdon që të qëndrojë në emision.

Së fundmi ajo ka bërë disa ndryshime në pamjen e saj. Flokët i ka zgjatur, derisa ka ndryshuar edhe ngjyrën.

Kaq tërheqëse po duket me lukun e ri Mikela./ORAinfo/

Lajme me shume...