Në këtë kampionat dëshiron të luajë Eriksen

Ky lojtar i thotë “PO” kalimit te Milan

Ai, tashmë është një lojtari i lirë, pasi kontrata me klubin e Brentfordit ka përfunduar.

Christian Eriksen po kërkon të qëndrojë në Premier League ndërsa mendon për lëvizjen e tij të ardhshme, raporton Daily Mail,përcjell ORAinfo.

Ky lojtar i thotë “PO” kalimit te Milan

Playmakeri danez, i cili i ka përfunduar një kontratë afatshkurtër me Brentford, thuhet se është një objektiv i Manchester United dhe ish-skuadrën të tij në Tottenham./ORAinfo/