Ngriti këmbët dhe iu grisën pantallonat, moderatorja e sportit tregon momentin e sikletshëm

Moderatorja e sportit, Lei Kraja është një ndër femrat më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Ndërsa ishte e ftuar në emisionin ‘Why Not’, Lei gjatë lojës “E kam bërë, nuk e kam bërë kurrë”, ka treguar edhe një rast mjaft të sikletshëm. “A iu janë grisur rrobat në rrugë ose në transmetim?”-ka pyetur Roza.

Ndërsa moderatorja është shprehur se po i janë grisur pantollonat, ndërsa ka shtuar se pas ndjeshjes asaj i duhej të bënte edhe disa intervista.

“Rasti i fundit ndodhi kur isha tek stadiumi “Air Albania” ngrita këmbën dhe mu çanë komplet këtu, (tregon me dorë mes këmbëve) dhe më pas e sajova sepse kisha edhe intervista.”-është shprehur ajo.

The post Ngriti këmbët dhe iu grisën pantallonat, moderatorja e sportit tregon momentin e sikletshëm appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !