Një kaçurele tejet tërheqëse, Adelina do ta ‘çmend’ burrin me pamjen e fundit


Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

E me flokët kaçurrela, Adelina do ta lë pa fjalë burrin./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...