Një nuse e zonja, shikoni çfarë ka gatuar Learta

Learta Jakupi,vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në media rozë.

Ndonëse është një grua shumë e angazhuar në profesionet e saj, ajo është edhe një nënë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Ajo me shumë dashuri i rritë dy fëmijët, Matinin dhe Matiën. Por, së fundmi reja e Shyhretës na ka treguar se është shumë e zonja edhe në kuzhinë

Në një tepsi të madhe ajo ka gatuar shumë mantia, ushqim shumë i dashur për kosovarët./ORAinfo/