Një vit nga ribashkimi/ Belen Rodriguez ndahet nga Stefano De Martino, shkak tradhëtia

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri. Çifti i famshëm i ka dhënë fund historisë së tyre, gati një vit nga ribashkimi tyre. Mesa duket shkak edhe këtë herë është bërë tradhëtia. Vetë moderatorja nëpërmjet një video ka lënë të kuptohej se ky nuk është një moment i mirë për të, duke konfirmuar edhe ndarjen.

”Nuk e kam bërë kurrë një gjë si kjo. Jam dhe pak nervoze, nuk janë ditë të lehta për mua janë të komplikuara. Dua të them një gjë, çdo herë që shikoj artikujt lodhem nga ato raportime. Nuk mund ti shmangem këtyre gjërave por fatkeqësisht ka media që i hiperbolizojnë gjërat. Jam një nënë kam një

The post Një vit nga ribashkimi/ Belen Rodriguez ndahet nga Stefano De Martino, shkak tradhëtia appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !