Njihuni me vajzën e re të “Për’Puthen”, fut në sherr konkurrentët, kapet me Melisen e Ledianen


Njihuni me vajzën e re të “Për’Puthen”.

Vajza e re në Përputhen është Antonela, e cila në klipin e saj prezantues tha se la Italinë për të gjetur dashurinë.

Ajo menjëherë shprehu preferencat e saj: “Më pëlqen Mevlani, që po bën si interesant tani, dhe Atdheu”.

Pse pikërisht Mevlani e pyet Ledjana?

“Sepse ka kamën e mbarë dhe thashë ta filloj me të. Mund të përfundoj edhe me të se është shumë i mirë”, u shpreh Antonela duke thënë më tej: “Preferenca tjetër është Atdheu sepse është binjakë si unë. Dua të them diçka më pëlqen djemtë pak më mëdhenj në moshë”.

Melisa: Atdheu është i ri

Antonela: S’ka gjë e rrit vet

Melisa: Po jo moj motër se jam vetë këtu e rris vetë

Antonela: Po ndoshta si pëlqejnë më kokëkuqet.

Ledjana: Ishalla je bjonde vetëm si pamje

Antonela: Jam brune nga truri dhe bjonde nga flokët /tch

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...