Nora lajmërohet nga pushimet, kaq provokuese është veshur me dal në mbrëmje

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

Nora Istrefi, vazhdon të jetë shumë i komentuar.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë shumë aktive në botën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, ajo është më shumë e përfolur për jetën e saj private. Martesa dhe ndarja e saj me Robet Berishën ende po përflitet.

Gjithsesi, ajo po vazhdon jetën e saj dhe angazhimin në koncerte dhe mbrëmje.

Ajo çka bie në sy është veshja e saj ekstravagante.

Se fundmi, Nora është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz me vajzën e saj, Renee.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku tregon se është bërë gati me dal në mbrëmje.

E veshur shkurt dhe provkuese, Nora do t’i ‘shkrijë’ të pranishmit me këtë pamje. /ORAinfo/

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone