Nusja e Ledrit sapo doli nga frizeri, kaq e bukur është bërë


Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...