Pa të brendshme, Ryva Kajtazi habitë të gjithë me këtë veshje.

Donaldi do të behët pishman çfarë ka humbur, Beatrixe shfaqet e zjarrtë në imazhin e fundit

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë, shkruan ORAinfo.

Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj, derisa tash më shumë i është përkushtuar karrierës.

Në bazë të disa fotove që ka postuar në instagram, ajo ka treguar që shumë shpejtë do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Pa riçipeta e me fustan unik, Ryva Kajtazi habitë të gjithë me këtë stil. /ORAinfo/

Donaldi do të behët pishman çfarë ka humbur, Beatrixe shfaqet e zjarrtë në imazhin e fundit

Donaldi do të behët pishman çfarë ka humbur, Beatrixe shfaqet e zjarrtë në imazhin e fundit