Pamje nga festa e madhe e djalit të Sinan Hoxhës, Andrra mori gjithë vëmendjen

Sinan Hoxha është këngëtari i njohur nga Shqipëria.

Ai është këngëtari më i ftuar të këndojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

Dje djali i tij, Ansi festoi ditëlindjen dhe prindërit ia organizuan një festë madhëshore.

Dhe në foton e postuar, është pamja e Andrrës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !