Pas 6 muajve ylli i Romës rikthehet në stërvitje


Pas 6 muajve lojtari i njohur i skuadrës së Romës rikthehet në stërvitje.

Futbollisti i talentuar i Romës, Nicolo Zaniolo është rikthyer në stërvitje gjatë ditës së sotme.

Ai ishte i lënduar që nga 7 shtatori i vitit të kaluar, ndërsa muajin e shkuar u infektua edhe me koronavirus.

Megjithatë, kjo tashmë ka kaluar dhe Zaniolo pritet shumë shpejtë të jetë në dispozicionin e Fonsecas.

Nga ajo çfarë po raportohet në mediat italiane, Zaniolo mund të zbresë në fushë më 11 prill, në ndeshjen që Roma do ta luajë ndaj Bolognas.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...