Pasi Duda Balje ironizoi me sloganin e LDK-së, Gecaj i kundërpërgjigjet keq


Balje ironizoi me sloganin e LDK-së, Gecaj i kundërpërgjigjet keq.

Slogani i LDK’së sot nxiti reagime të shumta nga politikanë, analistë politik dhe njohës të çështjes, duke shprehur habi për kuptimin që qëndron prapa këtij slogani.

LDK vendosi që në zgjedhjet e 14 shkurtit të garojë me sloganin ‘’Shteti.shtet’’.

Për këtë slogan pati edhe ironizime nga disa kandidatë për deputetë në këto zgjedhje. Një nga to ishte edhe ironizimi nga Duda Balje, e cila në një status shkroi ‘’Duda.dudë.’

Nuk vonoi shumë dhe për këtë reagoi një nga anëtarët e LDK’së, Bajram Gecaj, i cili shkroi ‘’ Duda ka n’Dud … veç verës!’’.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...