Home / SHOWBIZ / Pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansat
Pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansat

Pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansat

Pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansat

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan KosovaToday.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Së fundi ajo na ka treguar se është bërë bionde.

Mirëpo, më vonë ajo ka pyetur fansat se cila u pëlqen më shumë, me flokë të zeza apo bionde./KosovaToday/

Pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansat

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 13, 2019 9:06 am ne link https://kosovatoday.com/?p=459692
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansat Pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansatRating: 4.8