Pasi u bë gruaja e Shpat Kasapit, Selvije Jao bën veprimin e papritur


Selvije Jao gruaja më e lumtur në botë.

Selvija dhe Shpati janë kurorëzuar para dy ditësh.

Çifti simpatik kanë dhënë nënshkrimet në letër dhe tani Selvija nga Jao ka marrë mbiemrin Kasapi, shkruan “Kosovarja“.

Bukuroshja nga Gostivari përherë ka treguar dashurinë ndaj këngëtari, ndaj edhe tani si gruaja e ardhshme e tij po ndihet mjaft e lumtur.

Faleminderit Zot. Jam gruaja më e lumtur në botë- thotë Selvija pas kurorëzimit.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...