Pedofili me 30 dënime dhe 128 vepra penale tenton të rrëmbejë një fëmijë, pas arrestimit rezultoi i droguar

Suedia kundër të gjithëve/ “Nuk e mundim koronavirusin, por qëllimi është përshtatja”

Suedia kundër të gjithëve/ “Nuk e mundim koronavirusin, por qëllimi është përshtatja”Një nënë në Britaninë e Madhe është bërë heroinë e vajzës së saj, pasi u kërcënuan nga një pedofil. Ngjarja ka ndodhur në Liverpool, ku Natalie Grimes së bashku me vajzën e saj 7-vjeçare, shkuan të blinin ushqime në një supermarket.

Pasi mbaroi pazarin, ajo futi vajzën e saj në makinë dhe më pas nisi shkarkonte ushqimet e blera nga karroca. Gjatë këtij momenti, një pedofil i quajtut Duncan Johnson, 41 vjeç, është afruar dhe i ka vënë thikën në qafë, duke e kërcënuar që ti dorëzojë çantën dhe çelsat e makinës.

Por edhe pse me thikën në fyt, Natalie u tregua mjaft e guximshme dhe luftoi me të. Nga frika se do ta rrëmbente fëmijën e saj, ajo filloi të bërtiste dhe Johnson i droguar u largua.

Pedofili është ndjekur nga 2 persona të rastësishëm dhe është shtrirë e mbajtur në tokë, derisa erdhi policia dhe e arrestoi. Johnson ka 30 dënime të kaluara për 128 vepra penale, rasti i fundit ishte abuzimi që bëri me një vajzë të vogël dhe më pas ishte liruar me kusht.

Suedia kundër të gjithëve/ “Nuk e mundim koronavirusin, por qëllimi është përshtatja”

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !